Zainwestuj w energię słoneczną!

Pompy ciepła:

wstecz

 

Pompy ciepła wykorzystują gromadzącą się energię słoneczną do ogrzania danego pomieszczenia bądź wody. Z pewnością największą zaletą używania pompy ciepła jest możliwość ekologicznego wykorzystywania energii niezależnie od pory roku. Dzięki wykorzystywaniu odnawialnego źródła energii, pompy ciepła nie wywołują emisji substancji szkodliwych. Warto przy tym zauważyć, że pompy ciepła mogą być używane zarówno do ogrzewania, jak i ochładzania pomieszczeń, co sprawia, że są niezwykle użyteczne. Zużywają także niewielką ilość energii elektrycznej, dzięki czemu są ekonomiczne. Osoby, które są zainteresowane zastosowaniem pompy ciepła mogą skorzystać z usług Naszej firmy. Wykonujemy prace na terenie  województw dolnośląskiego oraz opolskiego, głównie wokoł miast Wrocław,  Opole.

Pompy ciepła służą do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania wody w nowych i odnowionych budynkach.


Odpowiednio dobrana pompa ciepła może być jedynym źródłem ciepła do ogrzewania oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej. W połączeniu z dobrze dobranym dolnym źródłem, w postaci wymiennika gruntowego poziomego lub pionowego daje nam pewność, że nie będzie trzeba ponosić dodatkowych kosztów ani montować kolejnych urządzeń grzewczych. Jedynie pompy powietrzne wymagają dodatkowego źródła ciepła w warunkach bardzo niskich temperatur zewnętrznych.


Pompy ciepła HeliothermHeliotherm jest liderem technologicznym w Europie.

Liczne międzynarodowe patenty i odznaczenia dokumentują  wiodącą pozycję na rynku, pomimo tego jako największym i najważniejszym wyróżnieniem jest  zadowolenie klientów. Dlatego też wraz z naszymi 170 certyfikowanymi partnerami kompetencji firma Heliotherm jest konsekwentnie  zorientowana na przyszłość.


Stań się niezależnym! – Dzięki pompom ciepła Heliotherm.

 


Więcej informacji  na stronie producenta: www.heliotherm.com/pl/

 

W naszej ofercie posiadamy również pompy ciepła innych producentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vademecum dopłat OZE

Energia słoneczna dla Twojego domu


Słońce dzięki promieniowaniu cieplnemu wysyła na Ziemię ogromną ilość energii. Energia ta może z powodzeniem posłużyć do ogrzania domu, wody użytkowej czy basenu...